Policyjna pogadanka z niespodzianką

Bezpieczeństwo na drodze było głównym tematem seminarium zorganizowanego przez głogowskich policjantów. Były filmy, alko gogle i niespodzianka na koniec.

Seminarium odbyło się w ramach cyklicznego programu prewencyjnego „Bezpiecznie – chce się żyć”.

Na początek był krótki film o dramatycznych skutkach wypadków drogowych.

– W filmie przedstawiono zdarzenie drogowe, podczas którego ginie człowiek przechodzący przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Następnie wskazane zostały odczucia zabitego człowieka, który analizując swoje postępowanie stwierdza, że stracił życie przez swoje roztargnienie i pośpiech – mówi Łukasz Szuwikowski z głogowskiej policji.

Widzowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu.

– Na scenę zostały zaproszone chętne osoby, które za pomocą alko gogli  mogły poczuć się jak nietrzeźwi i podzielić się swoimi odczuciami – relacjonuje Łukasz Szuwikowski.

Niespodzianką i zaskoczeniem dla uczestników spotkania był gość specjalny zaproszony na seminarium – Piotr Baltroczyk, który na zakończenie wystąpił ze swoim programem.

Program prewencyjny „Bezpiecznie – chce się żyć’ jest organizowany przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..