Opublikowany: czw, Maj 10th, 2018

Policjant po służbie złapał złodzieja

Policjantem jest się nie tylko podczas służby, ale także poza nią. Udowodnił to dzielnicowy z posterunku w Świerzawie, który, idąc na zakupy, zauważył wybiegającego ze sklepu mężczyznę. Dzięki doświadczeniu i zdecydowanemu działaniu funkcjonariusza udało się zatrzymać złodzieja i odzyskać część łupów.

Funkcjonariusz, będąc w czasie wolnym od służby, wybrał się na zakupy do jednego ze sklepów na terenie Wojcieszowa. Zauważył, że w środku stoi mężczyzna, który trzyma w rękach artykuły spożywcze. Kiedy dzielnicowy zbliżył się do drzwi wejściowych, mężczyzna wykorzystał sytuację i wybiegł na zewnątrz. Doświadczony policjant nie miał wątpliwości, że doszło do kradzieży. Błyskawicznie udał się w pościg za uciekinierem. Chwilę później, kompletnie zaskoczony sytuacją 52-latek został zatrzymany.

– Sprawca kradzieży sklepowej został ukarany za popełnione wykroczenie mandatem karnym w wysokości 500 złotych, a dzięki szybkiej interwencji policjanta część skradzionego towaru wróciła na sklepowe półki – informuje sierżant Dominika Kwakszys, oficer prasowy Komandy Powiatowej Policji w Złotoryi.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..