Opublikowany: śr, Maj 2nd, 2018

Złotoryjscy policjanci wystrzelali złoto (FOTO)

Sporym sukcesem zakończył się dla złotoryjskich policjantów XXI Międzynarodowy Turnieju Strzelecki o Puchar Burmistrza w słowackim Komarnie. Funkcjonariusze ze stolicy polskiego złota okazali się najlepszym zespołem zagranicznym turnieju.

W rywalizacji wzięło udział 17 czteroosobowych drużyn z Czech, Polski, Węgier i Słowacji. Zawody miały charakter współzawodnictwa i odbyły się w ramach doskonalenia zawodowego. Celem było opanowanie i doskonalenie przez policjantów umiejętności sprawnego, szybkiego i bezpiecznego posługiwania się bronią palną w różnych sytuacjach i warunkach.

Uczestnicy zmierzyli się w trzech konkurencjach, podczas których każdy oddał kilkadziesiąt strzałów do tarcz olimpijskich i ruchomych.

Po zsumowaniu czasów i podliczeniu punktów na pierwszym miejscu w kategorii „Najlepszy Zespół Zagraniczny” najlepszą okazała się debiutująca w turnieju reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi. Zwycięski skład tworzyli: młodszy inspektor Artur Błoński, starszy aspirant Łukasz Torchalski, młodszy aspirant Mateusz Suchacki oraz starszy aspirant Paweł Kordiuk. Ostatni z wymienionych funkcjonariuszy indywidualnie zajął również wysokie szóste miejsce wśród 78 startujących.

.

Fot. KPP w Złotoryi

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..