Opublikowany: wt, Kwi 10th, 2018

Pojedź do Krakowa za darmo i wpieraj „pomarańczowe”

W najbliższy weekend koszykarki CCC Polkowice rozegrają jedne z najważniejszych meczów tego sezonu. „Pomarańczowe” w półfinałowej rywalizacji zmierzą się z aktualnymi wicemistrzyniami kraju – Wisłą Can-Pack Kraków. W tych trudnych chwilach zawodniczkom mają pomóc kibice, dla których klub zorganizował darmowy wyjazd do Krakowa. Warto się pospieszyć z zapisami, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

Ekipy CCC Polkowice i Wisły Can-Pack Kraków jako pierwsze awansowały do półfinałów rozgrywek Basket Ligi Kobiet. Żadna z tych drużyn nie przegrała jeszcze meczu w tegorocznych play-offach i obydwie celują w mistrzostwo Polski. W nieco lepszej sytuacji są krakowianki, które po sezonie zasadniczym zajęły wyższą lokatę od swoich rywalek. Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw, więc gdyby doszło do decydującego piątego starcia (przy stanie 2:2), rozegrana ono zostanie na boisku wiślaczek, podobnie jak dwa pierwsze spotkania.

Klub z Polkowic zrobi wszystko, aby „pomarańczowe” awansowały do wielkiego finału. Pomóc w tym mają również kibice, dla których zorganizowano bezpłatne wyjazdy na dwa najbliższe mecze półfinałowe (14 i 15 kwietnia).

Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 799 065 388 do czwartku, 12 kwietnia do godziny 16:00. Zapisy prowadzone są na dwa mecze osobno. Przed rozmową telefoniczną kibice proszeni są o przygotowanie numeru PESEL (do informacji dla policji). Wyjazd osób niepełnoletnich jest możliwy jedynie za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Koszty organizacji wyjazdu pokrywa klub. Ilość miejsc jest ograniczona, a w związku ze sporym zainteresowaniem będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Zapraszamy w imieniu całej drużyny.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..