Podział punktów we Wrocławiu

Madness Chocianów zremisował na wyjeździe z AZS Uniwersytetu Wrocławskiego 2:2. Obie bramki dla chocianowskiego zespołu zdobył Mateusz Bartuzel.

Chocianowianie do meczu podeszli mocno osłabieni m.in. brakiem Michała Matkowskiego i Patryka Różyckiego. Brali dawały odczuć się szczególnie w ofensywie, ponieważ Madness nie był w stanie stworzyć klarownej sytuacji. W 8.minucie gospodarze wyszli na prowadzenie po trafieniu Jasioka. Po dwóch minutach do wyrównania z rzutu karnego doprowadził Bartuzel. To jednak akademicy na przerwę schodzili prowadząc 2:1. Druga połowa była zdecydowanie lepsza w wykonaniu Madness. To wystarczyło do doprowadzenia do wyrównania, a drugaą bramkę w tym meczu zdobył Bartuzel. Więcej trafień nie widzieliśmy i spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Kolejna rywalizacja pomiędzy obiema drużynami już w niedzielę. Początek spotkania o godzinie 16.

AZS Uniwersytet Wrocławski – Madness Chocianów 2:2 (2:1)
Bramki: Jasiok, Vlasik – Bartuzel (dwie)
AZS Uniwersytet Wrocławski: Piechurski, Spadło – Ledwoń, Szczecina, Jasiok, Vlasik, Leśniewski, Schreiber, Siwek, Janeczek, Kostetskiy, Markiel
Madness Chocianów: Sambor – Kunz, Lisowski, Słonina, Bartuzel, Franecki, Bednarz, Dudziak