Poczta szuka pracowników

Poczta Polska zamierza w najbliższym czasie zatrudnić nawet 600 osób. Wiodący polski operator pocztowy chce sprostać dużo większej liczbie przesyłek, jaka zazwyczaj pojawia się w okresach świątecznych. Kilkadziesiąt stanowisk czeka na mieszkańców naszego regionu.

Poczta oferuje kilkaset miejsc w ramach sezonowej rekrutacji. Dodatkowi pracownicy potrzebni są do sortowania oraz przewożenia przesyłek. Oprócz tego spółka chce zatrudnić na umowę o pracę listonoszy, kierowców oraz pracowników sortowni, odpowiedzialnych za segregowanie i rozdzielanie przesyłek. Nowo zatrudnione osoby mogą rozpocząć pracę już w marcu, ponieważ wiosną tradycyjnie już rośnie liczba paczek z towarami kupowanymi przez Polaków on-line.

– W przypadku aplikujących na umowy zlecenia nie jest wymagane doświadczenie w podobnej pracy. Tę sezonową ofertę kierujemy przede wszystkim do poszukujących dodatkowego źródła dochodu osób, które cenią sobie elastyczne godziny pracy. A Poczta oferuje różnorodne tryby zmianowe – w tym popołudniami oraz w nocy – informuje Justyna Siwek, rzecznik prasowy operatora.

W zależności od miejsca pracy stawki godzinowe wynoszą od 14,70 do 25 zł brutto w przypadku zatrudnienia w sortowni oraz od 16 do 22 zł brutto dla kierowców.

Aktualne propozycje pracy dostępne są na stronie internetowej Poczty Polskiej.

Co istotne, część z ofert adresowana jest także do osób niepełnosprawnych.

źródło: materiały prasowe

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..