Pobicie i zarzuty po barbórkowej imprezie w Grębocicach

Polkowiccy policjanci zatrzymali 41-latka, który odpowie za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. Sprawca po opuszczeniu budynku, w którym odbywała się impreza z okazji Barbórki wdał się w sprzeczkę ze znajomym 24-latkiem. Powalił go na ziemię i dotkliwie pobił. Mężczyzna trafił do szpitala.

– Do nieporozumienia pomiędzy mężczyznami doszło podczas imprezy z okazji Barbórki w Grębocicach – informuje st. sierż. Przemysław Rybikowski, oficer prasowy KPP w Polkowicach. – Kłótnia dwójki uczestników zabawy przeniosła się na ulicę i przerodziła w rękoczyny. Sprawca dwukrotnie uderzył znajomego, w wyniku czego 24-latek trafił do szpitala z wielomiejscowymi złamaniami kości twarzy.

Poszukiwaniem drugiego z uczestników szarpaniny zajęli się polkowiccy policjanci. Ustalili jego dane personalne. Kilka godzin po zajściu zatrzymali podejrzewanego w tej sprawie mieszkańca gminy Grębocice.

41-latek najpierw trafił do policyjnej celi, a potem usłyszał zarzut. Mężczyzna będzie odpowiadał za spowodowanie średniego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Fot. KPP Polkowice

Wyświetlonych 3 komentarze
Wyraź swoją opinię
  1. Czytelnik pisze:

    A może byś napisała jaka była prawda a nie piszesz byle sensacja była

  2. Gruby pisze:

    Wszyscy wiedzą jak było naprawdę tylko nikt nie ma jaj by powiedzieć że gamoń spadł że schodów bo ledwo na nogach stał

  3. JA pisze:

    Gamoń to ty jestes

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..