Opublikowany: pon, Lut 12th, 2018

Playarena zagrała dla Filipka

Jeden dzień grania, wiele emocji, jeszcze więcej bramek. Cel był szczytny. Playarena zagrała dla 3-letniego Filipka, który choruje na wrodzoną wadę serca HLHS i ostrą białaczkę limfoblastyczną ALL.

Turniej został rozegrany na boiskach przy ul. Kilińskiego i na Małomicach. Wpisowe wynosiło 30 złotych od całej drużyny. Dodatkowo w czasie imprezy na boiskach były wystawione puszki, do których zawodnicy będą mogli wrzucać pieniądze na rzecz Filipka.

Na boisku przy ulicy Kilińskiego był obecny także Filipek z rodzicami, którym ambasadorzy Playarena przekazali wszystkie zebrane fundusze. Łącznie udało się zebrać blisko tysiąc złotych.

Nagrodami dla najlepszych zespołów były z kolei puchary, medale oraz statuetki dla najlepszego zawodnika i bramkarza. Najważniejszy był jednak szlachetny cel, który w miniony weekend przyświecał wszystkim zawodnikom.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna Lubińska Mafia, która w wielkim finale pokonała Lubinki 3:2.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..