Pilny remont na drodze obok starostwa. Będą utrudnienia w ruchu (WIDEO)

Przez dwa tygodnie, od 19 sierpnia, na ulicy Ogrodowej, obok polkowickiego starostwa powiatowego, będą utrudnienia w ruchu. Powodem jest pilny remont znajdującej się pod drogą sieci kanalizacji sanitarnej. Jej stan jest tak fatalny, że grozi to zapadnięciem jezdni.

Niepokojące zmiany w nawierzchni ul. Ogrodowej przy skrzyżowaniu z ul. Młyńską w Polkowicach widać już na pierwszy rzut oka. Jest nierówna, z widocznym zapadnięciem. Powodem jest zły stan sieci kanalizacji sanitarnej znajdującej się pod drogą. Jej remont, wraz z przebudową komory zbiorczej, rozpocznie się 19 sierpnia.

– Jest to dość pilny remont, a jak widać uszkodzenia drogowe są już znaczne – mówi Jacek Kaszuba, prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Miejskiej w Polkowicach. – Cały element kanalizacji jest w bardzo złym stanie technicznym.

Prace mają potrwać do końca sierpnia. W tym czasie ulica Ogrodowa nie zostanie całkowicie zamknięta, ale kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Jadąc od skrzyżowania z krajową „trójką” nie będzie lewoskrętu w ul. Młyńską. Szczegóły na mapce.

zobacz także: 

Fot. UR/mapka PGM  

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..