Piłkarskie emocje w polkowickim amfiteatrze

„Miasteczko Mistrzostw Świata 2018” czekać będzie na kibiców od 14 czerwca do 15 lipca na terenie Centralnego Parku Zabaw i Wypoczynku w Polkowicach.

Chodzi oczywiście o Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji, które rozpoczynają się 14 czerwca.

– Wszystkie mecze będzie można obejrzeć na telebimie, w amfiteatrze – zapowiada Konrad Kaptur, rzecznik Urzędu Gminy Polkowice.

Jak dodaje, będzie to telebim o powierzchni 14 metrów kwadratowych.

Przygotowano też atrakcje dla dzieci: poskaczą na dmuchańcach i rozegrają swój mecz. A wspólne kibicowanie można będzie uwiecznić na fotografii wykonanej w fotobudce czy fotościance z otworem na głowę ze zdjęciem reprezentacji Polski. Będą jeszcze konkursy z nagrodami. Oczywiście, malowania twarzy na biało-czerwono zabraknąć nie może. Przy okazji meczów reprezentacji Polski rozdawane będą szaliki i trąbki.

Inauguracja Mistrzostw Świata już w czwartek. O godz. 17 Rosja zagra z Arabią Saudyjską. Pierwszy mecz Polaków – w przyszły wtorek, 19 czerwca, z Senegalem, także o godz. 17.

Fot. UG Polkowice 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..