Opublikowany: nie, Lut 11th, 2018

Pijany kierowca staranował inny samochód

Srogie konsekwencje czekają trzydziestoletniego mieszkańca powiatu głogowskiego, który spowodował groźnie wyglądającą kolizję drogową. Okazało się, że sprawca stłuczki był nietrzeźwy. Badanie wykazało, że miał ponad dwa promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 15.30 nieopodal miejscowości Przedmoście pod Głogowem. Kierujący renault laguną – wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę wojewódzką nr 292 – wymusił pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym kierowcy samochodu marki Kia i doprowadził do zderzenia z nim.

– W wyniku kolizji kia wjechała do rowu, a następnie przewróciła się na dach – relacjonuje oficer dyżurny głogowskiej policji. – Jej kierowcy, jak i sprawcy kolizji nic się nie stało. Obaj mężczyźni podróżowali sami. Drugiemu z wymienionych zostało zatrzymane prawo jazdy. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji – dodaje funkcjonariusz.

FOT. ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..