Opublikowany: czw, Paź 12th, 2017

Pietruszko: Nafciarze to klasowa drużyna

W sobotę w 7. serii PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych Zagłębie Lubin podejmować będzie aktualnych wicemistrzów Polski, Orlen Wisłę Płock. Spotkanie w hali Regionalnego Centrum Sportowego rozpocznie się o godzinie 13:00.

Oglądałeś wczorajszy mecz Wisły w Lidze Mistrzów (przegrana z MOL-Pick Szeged 27:33)?

Oczywiście że oglądałem. Trzeba przyznać, że nie był to najlepszy mecz Wisły w tej edycji Ligi Mistrzów. Wiadomo jednak, że nafciarze to klasowa drużyna i wiadomo, że o punkty w meczu meczu z nimi będzie niezwykle ciężko.

W sobotę my zmierzymy z nafciarzami. Faworytem będą goście, co nie ulega wątpliwości…

Zgadza się, ale my ze swojej strony zrobimy wszystko, aby jak najbardziej uprzykrzyć im życie. Chcemy pokazać, że w Lubinie żadna z drużyn w walce o punkty nie będzie miała łatwo.

W czym należy upatrywać naszych szans?

Wiele razy to podkreślałem i nie inaczej będzie tym razem – najważniejsza jest obrona. Jeśli ona będzie funkcjonowała jak należy będzie nam łatwiej zdobywać bramki. Według mnie będzie to główny czynnik, odpowiadający za wynik tego meczu.

Szkoda ostatniego meczu w Piotrkowie. Długo wynik był sprawą otwartą.

Zdecydowanie szkoda tego meczu, bo przez większą część spotkania graliśmy bramka za bramkę. Mecz mógł na pewno zakończyć się innym wynikiem ale zdecydowanie zabrakło skuteczności.

Sobota, to nie tylko sportowe emocje. Każdy, kto odwiedzi halę RCS będzie mógł pomóc.

Wszystkich kibiców wybierających się na halę w sobotę zapraszam do odwiedzenia stoiska DKMS, potrzeba bardzo niewiele aby pomóc drugiej osobie. Zapraszam serdecznie wszystkich fanów piłki ręcznej na to spotkanie!

Bilety na:

http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/815

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..