Opublikowany: czw, Mar 15th, 2018

Pietruszko: Nie mogę się doczekać tego spotkania!

W sobotę o godzinie 13:00 piłkarze ręczni Zagłębia Lubin podejmą w hali RCS-u derbowego rywala, Chrobrego Głogów. Przed tym arcyciekawie zapowiadającym się starciem rozmawialiśmy z obrotowym miedziowych, Tomaszem Pietruszko.

W Głogowie niewiele zabrakło nam do zwycięstwa. Tym razem trzeba będzie z zimną krwią wykorzystywać 100-procentowe sytuacje, bo później mogą one zaważyć na zwycięstwie.

Pamiętam doskonale ten mecz, mimo porażki graliśmy w Głogowie naprawdę dobre zawody lecz w ważnych momentach zabrakło trochę chłodnej głowy i wykorzystania dobrych sytuacji, jakie mieliśmy. Niestety na koniec spotkania to się na nas zemściło.

W Pucharze Polski pokonaliście Chrobrego bardzo pewnie, teraz będzie zupełnie inny mecz…

Zgodzę się z tym, że to będzie zupełnie inne spotkanie i należy o tym pamiętać. Pokonaliśmy Chrobrego w Pucharze Polski, więc dlaczego nie mielibyśmy tego powtórzyć w najbliższą sobotę?

Ciebie jako wychowanka Zagłębia te spotkania elektryzują dodatkowo?

Oczywiście że tak ! Spotkania derbowe to zawsze dodatkowa dawka motywacji myślę, że nie tylko dla mnie ale też dla moich kolegów z drużyny. Ja już nie mogę się doczekać tego spotkania!

Tak naprawdę możemy już wypatrywać naszego rywala w walce o dziką kartę. Wszystko wskazuje na to, że zagramy z Kaliszem?

Na razie skupiamy się na najbliższym meczu. który jest przed nami. Z kim zagramy o dziką kartę okaże się po rozegraniu ostatniej kolejki w rundzie zasadniczej.

Mecz odbędzie się o dość nietypowej porze. Na granie o 13 trzeba się jakoś specjalnie przygotowywać?

Myślę że nie, wystarczy się dobrze wyspać zjeść śniadanie i po tym praktycznie już musisz się udać na halę i przygotować do meczu. Bardzo fajnie, że derbowe spotkanie będzie w telewizji, to dodatkowa promocja piłki ręcznej w naszym regionie. Emocji na pewno nie zabraknie!

Bilety na:

http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1019

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..