Opublikowany: sob, Sty 13th, 2018

Pierwszy sparing dla Polkowic! (FOTO)

Zespoły z piłkarskich niższych lig rozpoczynają powoli przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2017/2018. W pierwszym meczu kontrolnym KGHM ZANAM Polkowice pokonał Spartę Grębocice 9:1. Mecz odbył się na jednym z boisk treningowych KGHM Zagłębia Lubin.

Spotkanie trzecio z czwartoligowym klubem miało dość jednostronny przebieg. Sparta do Lubina przyjechała w jedenastoosobowym składzie i ciężko było spodziewać się, że postawi się podopiecznym Enkeleida Dobiego. Już w 3. minucie polkowiczanie wyszli na prowadzenie, a gola zdobył testowany przez klub Jakub Ostrowski. Grębociczanie do remisu doprowadzili w 16. minucie, jednak chwilę później znów to Polkowice były na prowadzeniu a bramkę strzelił Adrian Nowacki. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem KGHM ZANAM Polkowice 2:1.

W drugiej części meczu Enkeleid Dobi wprowadził na boisko praktycznie drugą jedenastkę a na sztucznej nawierzchni pojawili się m.in. Fryzowicz, Karmelita, Galas, Azikiewicz, Bancewicz czy Szuszkiewicz. To oznaczało, że trzecioligowiec jeszcze bardziej podkręci tempo a biorąc pod uwagę, że zmian dokonać nie mógł Paweł Żmudziński musiało się to skończyć w wiadomy sposób. Siedem bramek w drugiej połowie zdobyte przez polkowiczan sprawiło, że podopieczni trenera Dobiego wygrali ostatecznie aż 9:1.

KGHM ZANAM Polkowice – Sparta Grębocice 9:1 (2:1)
Bramki: Ostrowski (3 min), Nowacki (20 min), Azikiewicz (51 i 87 min), Bancewicz (59 i 72 min), Kobiela (65 min), Karmelita (75 min), Szuszkiewicz (78 min)

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>