Pierwsza pula na PNL Cup wyczerpana! Jest nowa oferta!

Ponad dwadzieścia zespołów zgłosiło się już do turnieju PNL Cup. To oznacza, że obowiązująca już promocja została wyczerpana. Od teraz opłata wpisowa wynosi 350 złotych, choć można jeszcze ją „zbić”.

Przypomnijmy, że tegoroczna edycja turnieju Piłkarskie Niższe Ligi Cup zaplanowana jest dla sześćdziesięciu czterech zespołów. Pierwsze piętnaście mogło skorzystać ze specjalnej zniżki, która pozwalała zagrać w prestiżowych zawodach za 200 złotych. Zgodnie z zapowiedziami, opłata wzrosła do 350 złotych. Dobrze zorganizowane kluby mogą liczyć jednak na sporą zniżkę.

– Jeśli dana osoba zgłosi dwa kluby i dokona podwójnej wpłaty to cena za udział spada o sto złotych. To oznacza, że drużyna, która namówi inną i razem zgłoszą się do turnieju to obie zapłacą jedynie po dwieście pięćdziesiąt złotych. – mówi Adam Michalik, organizator PNL Cup. Aktualna „promocja” obowiązuje jedynie dla dziesięciu takich par. Potem wpisowe będzie bezwzględnie wynosiło 350 złotych/drużyna.

Czwarta edycja odbędzie się w weekend 20-21 lipca 2019 roku. Podobnie jak przed rokiem, w sobotę rozgrywana będzie faza grupowa, zaś w niedzielę faza pucharowa. W związku z dużym zainteresowaniem, tym razem pierwszy dzień rywalizacji będzie rozgrywany nie tylko w Lubinie, ale także w Chocianowie. Do zawodów zgłosiły się już drużyny m.in z województwa śląskiego oraz wielkopolskiego.

Więcej informacji o zawodach można uzyskać pod numerem: 729-978-710 oraz mailowo pnl@tvregionalna.pl. Drużyny, które będą chciały otrzymać fakturę za udział proszone są o uprzedni kontakt pod wyżej wymienionymi danymi.

Dane do wpłaty wpisowe:

Stowarzyszenie JEDEN LUBIN
59-300 Lubin, ul. Pawia 35/5
NR KONTA: 17 1600 1462 1838 7424 4000 0001
Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..