Pewna wygrana w Gdańsku

Z przytupem wrócili po przerwie szczypiorniści Chrobrego Głogów. Podopieczni Jarosława Cieślikowskiego wygrali pewnie w Gdańsku z Wybrzeżem.

Pierwsza połowa była w wykonaniu gości znakomita. Głogowianie grali bardzo dobrze w obronie, pozwalając gospodarzom rzucić tylko osiem bramek, sami rzucili dwa razy więcej. Przebieg pierwszej połowy ustalił dalsze losy meczu. Co prawda na początku drugiej części spotkania gdańszczanie odrobili część strat, ale gdy tylko zbliżali się do głogowian ci znów odskakiwali, a już przewaga była w okolicach 6-7 bramek. Ponad połowę bramek dla Chrobrego zdobył duet Gujski-Klinger.

Wybrzeże Gdańsk – KS SPR Chrobry Głogów 24:30 (8:16)

Wybrzeże Gdańsk: Chmieliński, Pieńczewski – Wróbel 8, Adamczyk 5, Kostrzewa 4, Komarzewski 2, Rogulski 2, Podobas 2, Sulej 1 oraz Gądek, Prymlewicz, Wołowiec

Chrobry Głogów: Kapela, Stachera – Gujski 10, Klinger 6, Krzysztofik 4, Sadowski 3, Biegaj 2, Orpik 2, Rydz 2, Babicz 1 oraz Pawłowski, Tylutki, Pawłowski, Światała, Zdobylak