Pewna wygrana Azotów

Azoty Puławy bez większych problemów wygrały w Głogowie. Spotkanie odbyło się w ramach ósmej serii PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych.

Już pierwsze minuty spotkania pokazały, kto będzie dyktował warunki w tym spotkaniu. Goście szybko objęli prowadzenie, po 8. minutach gry było 2:6. Głogowianom ciężko przychodziło wypracowanie dogodnej pozycji rzutowej. Chrobry co prawda podgonił wynik, ale ostatnie minuty pierwszej połowy to dominacja podopiecznych Daniela Waszkiewicza i wysokie prowadzenie do szatni.

Po przerwie lepiej zaczęli goście. Poprawili wynik i wydawało się, że w Głogowie Azoty wygrają wysoko. Chrobry pokazał jednak lwi pazur i konsekwentnie zaczął odrabiać straty i zakończył spotkanie z podniesionym czołem.

KSP SPR Chrobry Głogów – KS Azoty Puławy 24:28 (9:17)