Podczas patrolu rozpoznali złodziejkę perfum

Podczas patrolowania polkowickich ulic policjanci zauważyli kobietę, która odpowiadała rysopisowi sprawczyni kradzieży perfum w jednej z drogerii na terenie miasta. Zatrzymali ją. Jak się okazało, to 27-letnia lubinianka.

– Policjanci przed każdą służbą są zapoznawani z bieżącymi wydarzeniami, pojazdami oraz osobami, na które powinni zwracać uwagę podczas codziennych obowiązków – informuje st. sierż. Przemysław Rybikowski, oficer prasowy KPP w Polkowicach. – Podczas jednej z takich odpraw funkcjonariuszom przedstawiono wizerunek kobiety podejrzewanej o kradzież perfum o wartości 1100 złotych, do której doszło 21 listopada na terenie Polkowic.

Kilka dni później podczas rutynowego patrolu funkcjonariusze zauważyli kobietę, którą zapamiętali z przedstawionego na odprawie nagrania monitoringu. 27-letnia mieszkanka Lubina została zatrzymana i doprowadzona do policyjnej celi. Jak się później okazało, kobieta ma na swoim koncie liczne kradzieże. Grozi jej do 5 lat więzienia.

Fot. KPP Polkowice

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..