Opublikowany: pt, Lip 20th, 2018

Park Miejski pod okiem kamery

Fot. ilustracyjna

Ratusz szuka firmy, która zamontuje w legnickim parku 5 kamer i zmodernizuje oprogramowanie miejskiego monitoringu. Na oferty od firm, które zechcą zaprojektować i rozbudować sieć urzędnicy czekają do 30 sierpnia.

Władze miasta chcą rozbudować i unowocześnić istniejący system monitoringu, w którym funkcjonuje 45 kamer. Obraz jest przekazywany zarówno do centrum w siedzibie straży miejskiej, jak i w budynku policji. Kolejnym krokiem rozbudowy sieci ma być m.in. zainstalowanie nowych kamer w parku. Ratusz poszukuje już wykonawców inwestycji.

– Zakres zadania obejmuje m.in. wykonanie niezbędnych projektów technicznych, montaż kabla światłowodowego w istniejącej infrastrukturze teletechnicznej Miejskiej Sieci Teleinformatycznej LEGMAN, dostawę pięciu kamer i wyposażenie punktów kamerowych, dostawę innych niezbędnych materiałów potrzebnych i ich montaż – wylicza Zygmunt Mułek, inspektor ds. komunikacji społecznej w biurze prezydenta.

Na liście zadań, jakie będzie musiała wykonać wybrana w przetargu firma znalazła się także wymiana oprogramowania do rejestracji i zarządzania monitoringiem dla minimum 64 kamer i 10 stanowisk operatowrskich. Wykonawca skonfiguruje także wszystkie kamery i przyłączy do systemu pięć nowych.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..