Opublikowany: pt, Sie 3rd, 2018

Otrzymaj unijne wsparcie

Prowadzisz firmę, myślisz o wprowadzeniu zmian, usprawnień w jej funkcjonowaniu, masz pomysł na innowacyjny projekt? Nie wiesz jak uzyskać wsparcie z Funduszy Europejskich?

Wejdź na stronę internetową www.poir.gov.pl/step, wypełnij i wyślij formularz. Eksperci przygotują analizę mocnych i słabych stron Twojego pomysłu. Wskażą elementy, które warto wzmocnić, ubiegając się o środki z Programu Inteligentny Rozwój.

STEP to inicjatywa skierowana przede wszystkim do tych przedsiębiorców, którzy chcą realizować projekty badawczo-rozwojowe, inwestować w innowacje, a mają niewielkie lub nie mają wcale doświadczenia w pozyskiwaniu Funduszy Europejskich oraz w przygotowywaniu takich projektów. Aby skorzystać z instrumentu STEP, wystarczy sam pomysł oraz wstępna informacja o planowanych działaniach i kosztach.

Ze STEP mogą skorzystać wszyscy przedsiębiorcy, którzy planują prowadzenie działalności badawczo-rozwojowej oraz inwestycje w nowe technologie, produkty, urządzenia.

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..