Opublikowany: śr, Lut 20th, 2019

Ostatnie bilety na Maternę

To ostatnia szansa, by kupić bilet na spektakl „Dobry wieczór Państwu” z udziałem Krzysztofa Materny oraz Olgi Bołądź. Przedstawienie będzie można obejrzeć już w najbliższą niedzielę, 24 lutego w Centrum Kultury Muza w Lubinie.

Krzysztof Materna przygotował satyrę na medialną papkę i tych, którzy nie zdają sobie sprawy z idiotyzmów serwowanych przez telewizję. Spektakl „Dobry wieczór Państwu” jest oparty na formie teatru w teatrze. Idealnie ilustruje medialną grę pozorów. W każdej chwili trzeba być przygotowanym na pułapki iluzji. Zabójczą bronią autora, reżysera i głównego wykonawcy spektaklu jest autentyzm anegdot wplecionych do scenariusza. Materna cofa się do gierkowskiej dekady. Zagląda za kulisy dzisiejszych imprez, które walczą o oglądalność i… biją rekordy głupoty.

Wzniosłość Krzysztofa Materny skontrastowana z porywczością Olgi Bołądź sprawia, że ich słowna partyzantka to terapia śmiechem. Dydaktyczne przesłanie sztuki powinno być podawane jako lek na wodę sodową, która uderza do głowy polskim artystom.

„Dobry wieczór Państwu” będzie można obejrzeć w Lubinie 24 lutego o godzinie 19. Szczegóły można znaleźć na stronie www.ckmuza.eu.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..