Opublikowany: wt, Kwi 17th, 2018

Ostatni mecz w Hali RCS. Podejmą ONICO Warszawę

Podopieczni Patricka Duflosa i Tomasza Wasilkowskiego zaczynają grę o 7. miejsce rozgrywek PlusLigi. Spotkanie, w którym zmierzą się z ONICO Warszawą, odbędzie się 18 kwietnia w Hali RCS o godzinie 18.00.

Na każdym treningu i meczu dają z siebie sto procent możliwości. Ambicje są wielkie i na ostatniej prostej PlusLigi chcą wywalczyć siódme miejsce. Najpierw miedziowi podejmą warszawskie ONICO w Hali RCS już 18 kwietnia. Rewanż odbędzie się 23 kwietnia w Warszawie o godzinie 20.00.

– Na pewno będzie to dla nas dobra lokata. ONICO jest bardzo dobrą drużyną, która nie dostała się do play-off, ale tym bardziej będzie się chciała pokazać z dobrej strony. Szkoda na przestrzeni całego sezonu, że mieliśmy różne problemy z tymi topowymi zawodnikami w naszym zespole, ale z drugiej strony mieli zmienników, którzy godnie ich zastępowali. Teraz wszyscy zdrowi i w pełni sił przystąpimy do spotkań o siódme miejsce w lidze – komentuje Marcin Kryś, Libero Cuprum Lubin.

W ostatnim meczu rundy zasadniczej miedziowi podejmowali GKS Katowice. Zespół Patricka Duflosa ograł ekipę Piotra Gruszki 3:1. Przed miedziowymi faza play-off, w której Cuprum liczy na komplet zwycięstw.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..