Olimpia posmakowała porażki (FOTO, WIDEO)

Po serii zwycięstw siatkarki Olimpii przypomniały sobie gorzki smak porażki. Wszystko za sprawą drużyny z Mysłowic, która od początku sobotniego spotkania przejęła inicjatywę na boisku. Podczas spotkania byliśmy świadkami kilku dramatycznych momentów.

Już w pierwszych minutach gry kontuzjowana została Agata Mackiewicz, która opuściła boisko ze skręconym kolanem. Oklaskami za determinację na parkiecie nagrodzono też zawodniczkę gości, która w pewnym momencie osunęła się na ziemię i na kilka chwil straciła przytomność. W spotkaniu punkt za punktem zdobywali goście i nic nie pomagały częste przerwy na życzenie trenera Lesława Chrzanowskiego.

Ostatecznie Olimpijki przegrały z drużyną MKS Silesią Volley 1:3. Mimo przegranej jaworzanki nadal plasują się na trzecim miejscu w tabeli.