Okradał altany. W końcu wpadł (WIDEO)

Dziewiętnastoletni głogowianin kradł głównie to, co miało dużą wartość, np. rowery i elektronarzędzia, a także pieniądze. Straty oszacowano na około osiem tysięcy złotych. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

Młodego mężczyznę podejrzanego o włamania do altanek na terenie ogrodów działkowych w Głogowie i powiecie zatrzymali miejscowi kryminalni.

– Zatrzymanie poprzedziły liczne czynności policjantów zmierzające do ustalenia sprawcy – informuje asp. Łukasz Szuwikowski, p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie. – Łupem włamywacza padały często przedmioty o sporej wartości, jak na przykład, rowery, elektronarzędzia czy sprzęt elektroniczny, a także pieniądze. Podejrzany spowodował straty o wartości blisko 8 tysięcy złotych.

19 – latkowi przedstawiono zarzuty kradzieży z włamaniem, jakich dopuścił się na przełomie maja i czerwca. Mężczyzna przyznał się do winy. Grozi mu o 10 lat więzienia.

Zobacz także: 

Fot. KPP Głogów

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..