Opublikowany: nie, Lip 8th, 2018

Odliczanie do Castle Party

Są tacy, którym zegar odmierza czas od festiwalu do festiwalu. Z pewnością należą do nich sympatycy mrocznych dźwięków, którzy co roku przybywają do Bolkowa z całego świata.

Castle Party to jedno z największych wydarzeń w Europie, poświęconych subkulturze gotyckiej. Co w tym roku przygotowali organizatorzy? Wiadomo, że w programie będą pewne zmiany organizacyjne. W związku z remontem byłego kościoła ewangelickiego scena electro będzie w tym roku przeniesiona do Domu Kultury.

Bilety tradycyjnie są jednodniowe lub w formie karnetów na cały festiwal. Sprzedaż internetowa trwa w najlepsze, natomiast od środy będzie można nabyć wejściówki na zamku.

Oficjalne rozpoczęcie Castle Party nastąpi właśnie w środę, 11 lipca podczas warm-upu w Arkadach (dawna Basztowa). Wszystkie aktualne informacje o festiwalu są publikowane na facebookowym profilu wydarzenia. Dla tych, którzy wybierają się na mroczne przyjęcie po raz pierwszy, przygotowano szczegółowe mapki z najważniejszymi miejscami, bo Castle Party to nie tylko impreza na zamku.

My już dziś zapraszamy na festiwalowe relacje na naszym portalu oraz na antenie TV Regionalna.pl.

A tak wyglądały pierwsze dni ubiegłorocznego festiwalu:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..