Opublikowany: czw, Lis 8th, 2018

O pełną pulę z Kwidzynem!

W 10. kolejce PGNiG Superligi Mężczyzn piłkarze ręczni Zagłębia Lubin podejmować będą MMTS Kwidzyn. Spotkanie w hali RCS odbędzie się w piątek o godzinie 18:30.

Lubinianie po ostatniej kolejce odczuwają spory niedosyt. Podopieczni Bartłomieja Jaszki i Jarosława Hipnera grali z sąsiadującym w tabeli Wybrzeżem Gdańsk i pomimo tego, że kwadrans przed końcem prowadzili pięcioma bramkami, przegrali ostatecznie 25:29. Teraz przez piątkowym spotkaniem to właśnie koncentracja będzie ważnym elementem po stronie Miedziowych, którzy tracą do najbliższych rywali sześć punktów.

Kwidzynianie plasują się na piątej pozycji z dorobkiem 17 „oczek” i od początku sezonu grają solidnie. Do tej pory MMTS przegrał tylko trzy razy – z Vive, Górnikiem i Gwardią. Szczególnie porażka z opolanami była dość bolesna, bo odniesiona na własnym parkiecie.

Zagłębie w spotkaniu z MMTS-em będzie chciało przełamać złą passę meczów z tym rywalem. Na wygraną z ekipą z Kwidzyna Miedziowi czekają od ośmiu spotkań i czterech lat. Czas na wygraną!

Bilety:
http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1268

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..