Opublikowany: pon, Maj 28th, 2018

Nożownik zaatakował na Ustroniu

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Młody mężczyzna walczy o życie w lubińskim szpitalu, a policja szuka sprawcy – w miniony weekend pod jednym z lokali przy ulicy Budowniczych LGOM doszło do krwawej jatki.

Jak informuje jeden z naszych Czytelników, w nocy z soboty na niedzielę nożownik zaatakował młodego mężczyznę obok restauracji Memo w Lubinie. – Chłopak w ciężkim stanie leży w szpitalu, jest w śpiączce – mówi nam Czytelnik.

Informację potwierdza Anna Szewczuk-Łebska, rzecznik prasowy lubińskiego szpitala. – Mężczyzna przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej, jego stan jest ciężki – przyznaje rzeczniczka.

Na tym etapie lubińska policja nie udziela zbyt wielu informacji. – Policjanci pracują cały czas nad sprawą. Prowadzone są czynności, zmierzające do zatrzymania sprawcy – tłumaczy Karolina Hawrylciów z lubińskiej komendy.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..