Opublikowany: śr, Maj 9th, 2018

Kto nowym dyrektorem „Ogólniaka”?

Wkrótce dowiemy się, kto zostanie nowym dyrektorem Liceum Ogólnokształcącego w Złotoryi. Zarząd powiatu złotoryjskiego ogłosił konkurs na to stanowisko.

Do konkursu mogą przystąpić nauczyciele nominowani, dyplomowani i nauczyciele akademiccy z co najmniej pięcioletnim stażem, których praca dydaktyczna została pozytywnie oceniona w ostatnich pięciu latach. Osoby skazane w prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo są wykluczone z udziału w konkursie, podobnie jak kandydaci, wobec których toczy się postępowanie ścigane z oskarżenia publicznego.

Zainteresowani dyrektorską posadą mogą składać swoje aplikacje do 18 maja do godz. 15:30. Oferty, które wpłyną do Starostwa Powiatowego w Złotoryi po tym terminie, nie będą rozpatrywane. O terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.

Dodatkowe informacje dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Złotoryi.

Obecnie stanowisko dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Złotoryi przy ul.Kolejowej piastuje Barbara Mendocha, której kończy się kadencja.

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię
  1. Prawnik pisze:

    Proszę nie wprowadzać w błąd czytelników. Do konkursu mogą przystapić wszyscy, spełniający kryteria i wcale nie muszą to być nauczyciele. Daje to szansę, że może zgłosi sie ktoś, kto uratuje liceum przed dalszą degradacją.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..