Opublikowany: czw, Lip 12th, 2018

Nowy Escape Room w Galerii Piastów!

Już 21 lipca Składnica Szyfrów otworzy premierowo swój nowy pokój ucieczek, który dołączy do „escape-roomowej” oferty Galerii Piastów oraz Parku Rozrywki Play City. Do tego dwie nowe strefy – jedna dla graczy, druga dla najmłodszych. Nie możecie tego przegapić!

Wraz z otwarciem „Obiektu 3000”, który klimatem będzie nawiązywał do zimnowojennego bunkra atomowego, Park Play City zaprasza również do specjalne strefy wypoczynkowej przygotowanej dla wszystkich graczy i nie tylko, a także skierowanej do dzieci strefy disco, która poszerza bogatą ofertę urodzinową dla najmłodszych.

Do gry i spotkań w Galerii Piastów, oraz Parku rozrywki Play City zapraszamy już od soboty 21 lipca.

OBIEKT 3000:

Mur berliński nie upadł, ruchy niepodległościowe w Europie Środkowo-Wschodniej zostały stłumione w zarodku, a armia radziecka umacniała żelazną kurtynę. Zimna wojna weszła w nową fazę i jeszcze nigdy nie było tak blisko konfliktu atomowego. Pewnego dnia „Teleranek” zostaje przerwany.
– W stronę Polski Rzeczypospolitej Ludowej wystrzelone zostały głowice atomowe. Schrony dowodzenia – Obiekty 3001, 3002 i 3003 zostały zniszczone. Teraz każdy powinien szukać ratunku we własnym zakresie – zdążył wycedzić generał z ekranu telewizora.

Zaledwie garstka ludzi w kraju wiedziała o tym, że w podlegnickich lasach zlokalizowany był jeszcze Obiekt 3000 – najważniejszy i ściśle tajny schron, z którego można było dowodzić całym arsenałem atomowym PRL.

Trafiasz tam z garstką przyjaciół. To Wasza jedyna szansa, musicie jednak zdecydować, czy kontruderzenie będzie najlepszym wyjściem…

Podziel się
Tagi

O Autorze

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..