Jest nowy dyrektor Polkowickiego Centrum Animacji (WIDEO)

Bogusław Godlewski został nowym dyrektorem Polkowickiego Centrum Animacji. Konkurs na to stanowisko został rozstrzygnięty w tym tygodniu.

Od kilku tygodni Bogusław Godlewski pełnił obowiązki dyrektora Polkowickiego Centrum Animacji. Teraz został szefem placówki. Jak mówi, głównym celem jest właśnie animacja.

– W mieszkańcach tkwi potencjał i chcemy ten potencjał jeszcze bardziej wydobyć – zapowiada  Bogusław Godlewski, dyrektor PCA. – Ponadto, chcemy budować tożsamość lokalną, słuchać mieszkańców, ale też mocno opierać się na tożsamości i tradycji górniczej. Żyjemy w mieście górniczym, jesteśmy sercem Zagłębia Miedziowego i będziemy starać się przygotować taką ofertę kulturalną. Jesteśmy też otwarci na wszelkie sugestie i opinie.

Jak zapewnia dyrektor PCA w samej placówce rewolucyjnych zmian nie będzie. Przypomina też, że przez ponad sześć lat pracował jako kierownik tej instytucji, wtedy pod nazwą Polkowickiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji „Impresja”. Choć od tego czasu minęło wiele lat i bardzo wiele się zmieniło, to opinia nowego szefa, jeśli chodzi o samą placówkę, jest obiecująca.

– Załoga jest bardzo dobra, to są super kreatywni ludzi, z którymi można bardzo dużo zrobić i z pewnością nie będzie żadnych dużych zmian – podkreśla Bogusław Godlewski.

Choć zmian, jak zapowiada dyrektor PCA, można się spodziewać w ofercie kulturalnej placówki, to Dni Teatru nie znikną z życia miasta. Dodajmy jeszcze, że Bogusław Godlewski jest radnym powiatu polkowickiego.

Zobacz także: 

Fot. UR

Podziel się
Wyświetlonych 14 komentarzy
Wyraź swoją opinię
 1. Aaa pisze:

  Ach te “konkursy”

 2. Radny nie może obejmować stanowisk kierowniczych w spółkach miejskich i jednostkach miejskich… Radnego powiatowego LP to się nie tyczy?

 3. hmm pisze:

  czyli radnych powiatowych na kierownicze stołki w gminnych, a gminnych radnych na kierownicze w powiatowych i jest cacy?

 4. Boguś pisze:

  E no teraz to lepsza kultura wysoka zawita w wiejskie progi. Nikt nie odmówi nowemu dyrektorowi i jego wyrafinowanemu kumplowi z SP 3. Siłownią PCA będzie stało.

 5. Antek pisze:

  a dyrektor PTBS to też radny…

 6. Robert pisze:

  Ta kandydatura to dramat – pan z układu

 7. Bardzo zły kandydat – zero związku z kulturą, ważne że jest radnym ! Zgadzam się że to układ!!!

 8. Natali pisze:

  Polkowice to pustynia kulturalna – a dyrektor z nadania to skandal ! czy nie ma już ludzi, którzy znają się na kulturze i sztuce ?

 9. krysti pisze:

  DRAMAT – ten pan w PCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. Bo wam zylka peknie od tej mowy nienawisci !

 11. Bolek pisze:

  Witam ktoś może wie co jest budowane na przeciwko Aquapqrku na Arnikowej ?

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..