Opublikowany: pt, Sty 12th, 2018

Nowości na lotnisku

W niedzielę ze stolicy Dolnego Śląska odleci drugi już samolot na Zanzibar. Tegorocznych nowości w ofercie Portu Lotniczego Wrocław jest więcej. Już wkrótce z tego lotniska będzie można polecieć n.in. do Porto, Kutaisi i Aten. Bilety już w sprzedaży.

Zanzibar to obecnie najbardziej egzotyczny i najdalej położony kierunek lotniczy z wylotem z Wrocławia.

Kolejna nowość – Turyn – rusza już 13 stycznia. Loty do stolicy Piemontu planowane są także na 20 i 27 stycznia.  Kierunek już cieszy się dużym zainteresowaniem podróżnych.

Atrakcyjne cenowo połączenia czekają na podróżnych w marcu, kiedy zacznie obowiązywać wiosenno-letni rozkład lotów. Właśnie wtedy cztery nowe kierunki uruchomi Wizz Air. Od 30 marca można będzie polecieć do Porto i Göteborga, który jest ciekawym kierunkiem także o charakterze biznesowym. – Na Dolnym Śląsku jest kilka firm, które swoje główne siedziby mają właśnie w tamtej okolicy. Dla nich to świetne udogodnienie – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. – Warto też pamiętać, że to miasto jest bardzo atrakcyjne turystycznie – znajdziemy tam między innymi duży park rozrywki. Loty będą realizowane są w poniedziałki i piątki, co ułatwia planowanie przedłużonego weekendu.

Dzień po Porto i Göteborgu do rozkładu wejdą pozostałe dwie nowości od linii Wizz Air. Pierwsza to szwajcarska Bazylea – propozycja dobra na przedłużony weekendowy city break, ponieważ loty będą odbywać się we wtorki, czwartki i soboty. Inną propozycją Wizz Air jest gruzińskie Kutaisi z wylotami we wtorki i soboty. W nowym sezonie linie Wizz Air zwiększają też częstotliwość lotów na najpopularniejszych trasach – m.in. do Londynu Luton, Eindhoven, Lwowa i Rejkiawiku.

11 maja linie Ryanair uruchomią loty z Wrocławia do Aten. Loty w tamtym kierunku będą odbywać się w poniedziałki i piątki. Latem ofertę uzupełnią nowe propozycje od biur podróży. Wśród nich m.in. Ateny, Tivat i wyspa Djerba.

źródło: TuWroclaw.com

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..