Opublikowany: sob, Lut 10th, 2018

Niespodzianka podczas halowego turnieju w Chocianowie

Za nami kolejny turniej w ramach ligi halowej Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Tym razem organizatorem zawodów dla młodzików i orlików była Stal Chocianów.

Od godziny 9 w chocianowskiej hali trwała rywalizacja młodzików, w której poza organizatorami udział wzięły drużyny ZZPD Górnika Lubin, Chojnowianki Chojnów i Czarnych Rokitki. Dwie i pół godziny później rozpoczęła się walka wśród orlików, w której zagrały Stal, Chojnowianka, Czarni a także Champion Chocianów. – Przede wszystkim to fajna inicjatywa, bo możemy patrzeć jak nasze talenty się rozwijają. Szkoda, że tych zespołów jest trochę mało, by przydałoby się więcej grania. – mówił Dominik Jaskólski, prezes Stali Chocianów.

Takie turnieje to przede wszystkim radość najmłodszych z możliwości rywalizacji ze swoimi rówieśnikami.- Gramy dzisiaj na fajnej sali i jest bardzo dobra atmosfera. Dzieci mają radość z każdego grania niezależnie czy na turniejach czy treningach. – mówi Andrzej Perzyński, kierownik zespołu ZZPD Górnika Lubin.

Na najmłodszych zawodników a także kibiców czekała niespodzianka, ponieważ po tuż przed godziną 10 w hali pojawił się Krecik klubu piłki ręcznej MKS Zagłębie Lubin, który wspólnie z Tomaszem Kulczyński rozdali bilety na niedzielne spotkanie szczypiornistów z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. – Bilety mają być dla tych dzieci zachętą do dalszej pracy i do tworzenia jednej sportowej rodziny. W Chocianowie jest piłkarska Stal, która działa bardzo dobrze ale wiemy, że w Lubinie mamy tak naprawdę także wiele innych sportów jak rugby, piłkę ręczną, siatkówkę, koszykówkę i na pewno warto by to wszystko pojawiło się także tutaj, bo jak widzimy są ku temu warunki – mówi Tomasz Kulczyński.

fot. Paweł Andrachiewicz

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię
  1. owszem Turnieje sportowe jak najbardziej….

    ale po co mieszać w to politykę Typu: kandydata na Burmistrza MiG Chocianów niejakiego Tomasza K. ?

    chyba że to epicki Plan zmieszania z błotem chocianowskich wyborców .

    sami oceńcie

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..