Opublikowany: wt, Lis 14th, 2017

Nie mógł kupić wódki, więc wybił szybę w sklepie

Nawet pięć lat za kratkami może spędzić pewien impulsywny mieszkaniec Jawora, który swoją niespożytą energię postanowił rozładować na… szybie sklepu spożywczego.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na jednej z ulic niedaleko centrum Jawora. Nieznany wtedy sprawca wybił szybę w drzwiach sklepu spożywczego. Zajmujący się tą sprawą miejscowy funkcjonariusze wytypowali podejrzanego o ten czyn mężczyznę i po paru dniach został on zatrzymany. Wandalem okazał się 30-letni mieszkaniec miasta, który przyznał się już do stawianych mu zarzutów.

– Mężczyzna próbował całą winę zrzucić na wypity alkohol, bowiem, jak twierdził, feralnej nocy był pijany. Do sklepu udał się, bo chciał dokupić jeszcze butelkę wódki. Na miejscu okazało się jednak, że sklep jest już nieczynny, co na tyle zdenerwowało 30-latka, że postanowił rozładować swoje emocje, wybijając szybę drzwi wejściowych. straty jakie spowodował sięgnęły dwóch tysięcy złotych – relacjonuje kom. Kordian Mazuryk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

O dalszym losie nerwowego jaworzanina zadecyduje sąd. Za zniszczenie mienia grozi mu nawet kara pozbawienia wolności do pięciu lat.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..