Opublikowany: pt, Paź 13th, 2017

Nauczyciele nagrodzeni (WIDEO)

Uroczysty obiad, kwiaty, życzenia i tradycyjne koperty – tak wyglądała uroczystość wręczenia nagród dla dyrektorów jaworskich placówek edukacyjnych i wyróżnionych nauczycieli. Spotkanie odbyło się z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej.

– To dzięki wam wielu młodych ludzi poznaje siebie i swoje możliwości, odkrywa talenty i pasje. Życzę, aby wasi uczniowie uważali naukę za cenny dar, który im przekazujecie. Niech spełnią się wasze marzenia osobiste i zawodowe – zwrócił się do zebranych burmistrz Jawora Emilian Bera. Słowa uznania padły też pod adresem naczelnika Wydziału Oświaty, Wiesława Szymczyka. – W związku z reformą żaden z nauczycieli nie stracił pracy – podkreślił burmistrz.

Zapytaliśmy pedagogów, czy są ze swojej pracy zadowoleni. – Ta nagroda to dla nas taka satysfakcja materialna. Nasze pensje nie są aż tak satysfakcjonujące, ale takie docenienie nauczycieli oczywiście wpływa na motywację, dalszą pracę i jej efekty – mówi Krystyna Korybska, dyrektor Przedszkola nr 2 w Jaworze.

Materiał filmowy:

O Autorze

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..