Opublikowany: pon, Lut 5th, 2018

Nauczyciel przegrał walkę z rakiem

Dziś po południu otrzymaliśmy bardzo smutną wiadomość: zmarł nauczyciel Piotr Kucharski, który walczył z rakiem żołądka. – Z ogromnym smutkiem i żalem informujemy, że po długiej i ciężkiej chorobie odszedł nasz kolega i przyjaciel – potwierdza dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1, gdzie od lat pracował lubinianin.

– Nauczyciel, sportowiec, wychowawca, syn, mąż i ojciec, a przede wszystkim wspaniały człowiek – wspomina Elżbieta Godzic, wicedyrektor szkoły. – Dziękujemy wszystkim ludziom o wielkich sercach, za życzliwość i okazane wsparcie. Łączymy się w bólu z najbliższymi Piotra – dodaje.

Niespełna miesiąc temu pisaliśmy o chorobie nauczyciela. Potrzebne było wsparcie finansowe na nowatorską metodę leczenia, przygotowywaną w Holandii indywidualnie dla każdego pacjenta. Drogą, ale bardzo skuteczną. Jak nam powiedziała wicedyrektor Godzic, udało się zebrać pieniądze na pierwszą dawkę leku. Niestety, choroba okazała się silniejsza – Piotr Kucharski zmarł dziś przed południem.

6 i 7 lutego w holu Szkoły Podstawowej nr 1 zostanie wyłożona księga kondolencyjna. Pogrzeb odbędzie się w środę, 7 lutego o godzinie 14 na cmentarzu w Oborze.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..