Opublikowany: czw, Paź 19th, 2017

Natalia jedzie na mistrzostwa świata. Będzie kolejny medal?

Polkowiczanka Natalia Czajkowska, uczennica Zespołu Szkół w Chocianowie, zakwalifikowała się do kadry narodowej i będzie reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness w Rumunii.

Impreza organizowana jest od 10 do 13 listopada w Bistrița w Rumunii.

Dla Natalii Czajkowskiej, obecnej wicemistrzyni Polski w kulturystyce i fitness amatorów, jest to pierwszy, ale bardzo udany sezon startów.

– Na koncie ma już pięć medali złotych i dwa srebrne – przypomina Mirosława Myrna-Kudryk, rzecznik polkowickiego starostwa.

Jak już informowaliśmy, przygoda życia młodej polkowiczanki zaczęła się półtora roku temu od ćwiczeń w siłowni. Dziesięć miesięcy temu postanowiła, że wystartuje w zawodach. Potem posypały się medale. Natalia nie ukrywa, że zdobyte w tak krótkim czasie tytuły były dla niej zaskoczeniem. Przygotowania wymagały wielu poświęceń, ale ma grono sprzymierzeńców.

– Pomaga mi trener, ale też znajomi, przyjaciele i bardzo mocno wspierają mnie rodzice – powiedziała nam Natalia. – Ogólnie, przygotowania do zawodów przebiegają bardzo dobrze, ale jestem wtedy na specjalnej diecie. Jedzenie mam w pudełkach. Sama je przygotowuję.

Teraz wszyscy trzymają kciuki za międzynarodowy sukces młodej polkowiczanki.

Fot. UR

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..