Opublikowany: sob, Lut 24th, 2018

Naprawią najbardziej zniszczone drogi

Gmina wiejska Złotoryja w najbliższym czasie zamierza wydać 30 tys. złotych na poprawę stanu dróg w kilku miejscowościach. Cząstkowymi remontami mają zostać objęte najbardziej zniszczone ulice.

– Mamy kilka takich dróg w naszej gminie, po których praktycznie nie da się jeździć po okresie zimowym. Trudno mi dokładnie powiedzieć, jakie z nich zostaną teraz wybrane do cząstkowych remontów. Wkrótce o tym zdecydujemy. Na pewno jedną z ulic wymagających poprawy jest ta położona niedaleko pieców wapienniczych w Leszczynie – mówi Krzysztof Kielar,  inspektor ds. inwestycji, dróg i zamówień publicznych w Urzędzie Gminy Złotoryja.

W tej sprawie gmina wiejska Złotoryja opublikowała na swojej stronie zapytanie ofertowe. Jej przedmiotem jest wykonanie napraw gminnych dróg o nawierzchni bitumicznej uszkodzonej podczas zimy. Zamówienie obejmuje wypełnienie ubytków nawierzchni asfaltowej grysem z emulsją asfaltową przy użyciu 60 ton tzw. patchera (remontera).

Zainteresowani wykonawcy na składanie ofert mają czas do ostatniego dnia lutego do godz. 15:30. Można to zrobić drogą elektroniczną (wysyłając maila na adres gminazlotoryja@zlotoryja@com.pl), faksem (na numer 76 87-88-716) lub w formie pisemnej złożyć do sekretariatu Urzędu Gminy w Złotoryi przy al. Miłej 4.

Prace remontowe powinny zostać ukończone do maja tego roku. Zamawiający zamierza przeznaczyć na inwestycję kwotę około 30 tys. złotych.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..