Opublikowany: pon, Sty 22nd, 2018

Najpierw zderzenie, później dachowanie (FOTO)

Do groźnie wyglądającej kolizji z udziałem dwóch aut doszło na drodze między Złotoryją a Wilkowem. Jeden z pojazdów dachował. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany.

Na pomoc wezwano strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Złotoryi pogotowie ratunkowe oraz patrol policji. Przybyłe służby ratunkowe na miejscu zastały dwa rozbite samochody osobowe.

Jadący ul. Krzywoustego kierowca audi prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok prawidłowo jadącej skody, która chwilę później dachowała. Pojazdem podróżowała kobieta z mężem i małym dzieckiem. Wszyscy zostali na miejscu przebadani przez zespół ratownictwa medycznego oraz udzielono im wsparcia psychicznego. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń.

Dalsze działania straży pożarnej polegały na odłączeniu akumulatora w uszkodzonym aucie oraz zneutralizowaniu płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z pojazdu.

.

Fot. Zlotoryja112 via Facebook

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..