Nagrody za choinki z odzysku

Aż 93 prace zostały zgłoszone do konkursu „Choinka z odzysku” zorganizowanego przez Związek Gmin Zagłębia Miedziowego.

Komisja przyznała trzy równorzędne pierwsze miejsca. Zajęli je: Magda Kołodziej, Marcin Purtak i Filip Zamecki z SP w Trzebnicach; Oskar Pacholak, Jakub Jończyk i Filip Masternak z SP w Wysokiej oraz Stanisław Steciąg, Kasjan Frankowski i Michalina Łykus z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Radwanicach.

– Nagroda specjalna w postaci zgniatarki naściennej do butelek PET powędruje do Szkoły Podstawowej imienia Jana Pawła II w Jerzmanowej, która zgłosiła 28 prac – informują organizatorzy konkursu.

Ponadto drobne upominki otrzymali: Dawid Kasperski i Jakub Kiziuk z SP w Wysokiej oraz ich szkolni koledzy: Fabian Sawicki i Fabian Mazur, a także Antoni i Filip Gabelmann z SP Integracyjnej w Jędrzychowie.

Do konkursu zgłoszono 93 prace. Wręczenie nagród odbyło się w Centralnym Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Polkowicach.

Fot. ZGZM FB

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..