Opublikowany: pon, Lip 17th, 2017

Na wakacje z bezpłatną „Moją Komendą”

Oby nie musiała się przydać, ale przed wakacyjnymi wyjazdami warto skorzystać z bezpłatnej aplikacji „Moja Komenda”. W razie potrzeby, tam, gdzie będziemy wypoczywać, ułatwi ona kontakt z najbliższą jednostką Policji. 

– Dzięki niej w łatwy i szybki sposób ustalimy nie tylko dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania, ale również policjanta w miejscowości, w której się aktualnie znajdujemy – wyjaśnia podinsp. Bogdan Kaleta, oficer prasowy KPP w Głogowie.

Aplikacja „Moja Komenda” to zbiór adresów wszystkich komend i komisariatów w całej Polsce.

– Ważną cechą tego narzędzia jest to, że działa ono również w trybie offline – dodaje Bogdan Kaleta. – Nie potrzebujemy zatem dostępu do Internetu, aby znaleźć niezbędne informacje.

Aplikacja została przygotowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Dostępna jest ona w sklepach Android Play oraz App Store. Dzięki niej, bezpłatnie i bez reklam można wyszukać nie tylko adresy i numery telefonu do jednostek Policji znajdujących się w całym kraju, ale również skontaktować się z naszym dzielnicowym. Wystarczy wpisać swój adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, a także pokaże, w której jednostce on pracuje. Aplikacja wskaże m.in. numer telefonu komórkowego policjanta oraz jego adres e-mail. Wystarczy jedno kliknięcie, aby połączyć się z mundurowym albo napisać do niego wiadomość.

Przypominamy, że aplikację „Moja Komenda” można bezpłatnie pobrać na telefony z systemem operacyjnym Android oraz iOS.

Źródło: KPP Głogów

O Autorze

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..