Opublikowany: wt, Kwi 17th, 2018

Na przejażdżkę z marihuaną

Fot. Ilustracyjna

Legniccy policjanci zatrzymali 25-latkę, która najpierw zażywała narkotyki, a później postanowiła usiąść za kierownicą. W dodatku kobieta miała przy sobie „trawkę”, za co grozi jej nawet trzyletnia odsiadka.

Na trop amatorki marihuany policjanci wpadli podczas rutynowej kontroli przy ul. Poznańskiej w Legnicy.

– Funkcjonariusze mając przypuszczenie, że kierująca może być pod wpływem narkotyków przeprowadzili badanie narkotestem, które wykazało, że 25-latka jest pod wpływem środków odurzających z grupy amfetaminy. To jednak nie koniec jej problemów. Policjanci podczas przeszukania pojazdu kobiety znaleźli kilka działek marihuany – relacjonuje mł. asp. Jagoda Ekiert z legnickiej policji.

Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Za posiadanie narkotyków grozi jej nawet trzyletni pobyt za kratami. Z kolei za kierowanie pod wpływem narkotyków – dwuletnia odsiadka i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 15 lat.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..