Opublikowany: śr, Gru 20th, 2017

Na koniec roku podejmą ONICO Warszawę

Przed lubińskimi siatkarzami ostatni mecz w tym roku we własnej hali. Podopieczni Patricka Duflosa i Tomasza Wasilkowskiego podejmą zespół, który w tym sezonie stąpa po plusligowych parkietach bardzo solidnie, będąc obecnie czwartą siłą rozgrywek.

Mecz odbędzie się dziś wieczorem w Hali RCS. W trzynastej serii spotkań warszawiacy ograli AZS Olsztyn 3:1. Z tą samą ekipą Cuprum niestety przegrało 3:0. Ekipa Stephane Antigi przyjedzie do Lubina mocno zmotywowana do dalszych zdobyczy punktowych. Miedziowi na pewno nie ułatwią im tego. Do zdrowia wraca Robert Täht, zespół w ostatnich spotkaniach pokonał GKS Katowice i Łuczniczkę Bydgoszcz. Czy Cuprum Lubin sprawi swoim kibicom świąteczny prezent i na koniec roku zgarnie komplet punktów?

 – Wiem, że jest to czas zaraz przed świętami, ale serdecznie chciałbym wszystkich zaprosić na naszą piękną halę. Gramy o godzinie osiemnastej i mam nadzieję, że nam pomożecie, bo w meczu z Katowicami kibice zrobili naprawdę fantastyczną robotę. Pomimo iż miałem kolumny za sobą to nasi kibice dali ogień na tym meczu i zupełnie inaczej się gra – komentuje Tomasz Wasilkowski, asystent Patricka Duflosa.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..