Myśleli, że policja ich nie znajdzie? (WIDEO)

Głogowscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców miasta w wieku 29 i 45 lat. Obaj usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego, której dokonali w zeszłym roku. Na tym jednak nie koniec.

Mężczyźni zostali zatrzymani na początku tygodnia.

– Obydwaj podejrzani są o kradzież mienia z domu jednorodzinnego w budowie na terenie jednej z podgłogowskich miejscowości – informuje podinsp. Bogdan Kaleta, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie.

Do przestępstwa doszło 14 grudnia 2017 roku. Łupem sprawców padły elektronarzędzia, kable i materiały budowlane. Straty oszacowano na 2 600 złotych.

Wyjaśniając tę sprawę policjanci udowodnili podejrzanym jeszcze jedno włamanie i kradzież narzędzi ogrodniczych o wartości 1 800 złotych z budynku gospodarczego na terenie innej miejscowości. Ponadto, młodszy z mężczyzn usłyszał zarzut posiadania narkotyków, które policjanci znaleźli przy nim podczas zatrzymania. Obu zatrzymanym grozi do lat 10 więzienia.

Zobacz także: 

 

Fot. KPP Głogów

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..