Opublikowany: wt, Lut 19th, 2019

Mundurowi jak zwykle zaszaleli (FOTO, WIDEO)

XIV Karnawałowy Bal Mundurowych w Jaworze jak zwykle był efektownym wydarzeniem. Niemal wszystkie pary przyszły w wyszukanych przebraniach. Na noszących najciekawsze stroje czekały nagrody. Wybrano też króla i królową balu. 

Na bal przybyli nie tylko miejscowi funkcjonariusze. Wśród uczestników widzieliśmy pary ze Zgorzelca, Wrocławia, Jeleniej Góry, Legnicy, Trzebnicy, Lądka i Świeradowa. Nic dziwnego, bo od lat wydarzenie cieszy się ogromnym powodzeniem i głośno o nim w całym województwie. O powodzeniu przedsięwzięcia świadczy ogromne zaangażowanie w przygotowanie przebrań.

W tym roku dominowały stroje postaci z filmów, seriali i bajek. W komplecie stawiła się m.in. rodzina Adamsów.

Oczywiście wybrano najciekawiej przebraną parę, którą został pilot samolotu ze stewardesą. Występujący w tej roli asp. szt. Kamil Foryś z żoną Agatą odebrali nagrodę, a dodatkowo Agata Foryś została wybrana królową balu. To do niej należał taniec z królem imprezy, egipskim Anubisem. Za to przebranie st. asp. Błażej Dudzic oprócz nagrody otrzymał wyjątkowo głośne brawa.

– Dla nas to chwila, żeby się odstresować i znaleźć takie pięć minut dla siebie. Cieszę się, że tradycja balu mundurowych jest kontynuowana – podsumował inicjator i pomysłodawca zabawy, nadkom. Adam Jacek Pilch. Głównym organizatorem jaworskiego balu mundurowych jest terenowe koło Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów.

Fot. Daniel Śmiłowski


Materiał filmowy TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..