Opublikowany: nie, Lut 11th, 2018

Mundurowi balowali (FOTO, WIDEO)

Akcję „Kamuflaż” opanowali do perfekcji! Jaworscy policjanci podczas XIII Balu Karnawałowego wykazali się oryginalnością i kreatywnością. Odważne i pomysłowe przebrania robią wrażenie, a i zabawa była doskonała. Organizatorem imprezy był miejscowy Terenowy Zarząd Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów.

Hrabia Dracula, zanim udzielił nam wywiadu, na wstępie „wyssał” wszystkie informacje o naszej redakcji. Operator TV Regionalnej został zarejestrowany przez fotoradar, ale tym razem obeszło się bez punktów. Pszczółki z bolkowskiego komisariatu poczęstowały nas słodkimi zapasami, natomiast do świata baśni przeniósł nas staroitalski bóg płodności Faunus.

– To już trzynasty bal mundurowych organizowany przez nasz związek. Pomysłodawcą wydarzenia jest Adam Jacek Pilch, obecnie zastępca komendanta powiatowego KPP w Świdnicy – powiedział nam Dariusz Andrzejak, szef jaworskiego oddziału policyjnych związkowców.

Na balu obecni byli też funkcjonariusze z Legnicy, Góry, Wałbrzycha i Świdnicy. Balowicze wybrali spośród siebie króla i królową balu, którymi zostali technik kryminalistyki Błażej Dudzic (wspomniany Faun) i Katarzyna Michalska – doktor stomatologii.

Za najciekawsze przebranie uznano kreacje hinduskie państwa Jarka i Andżeliki Wójcik z Jawora, którzy otrzymali w nagrodę grill ufundowany przez burmistrza Emiliana Berę. Pozostałe nagrody dla przebierańców ufundowali sponsorzy oraz Zarząd Wojewódzki i Terenowy NSZZP. Zapraszamy do galerii zdjęć, być może uda się komuś rozpoznać swojego dzielnicowego. Gwarantujemy, że nie będzie łatwo.

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo:

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..