Motocyklista dojechał do… szpitala (FOTO, WIDEO)

Kręta droga między Łaźnikami a Sichowem jest niebezpieczna szczególnie dla motocyklistów. Przekonał się o tym kierowca hondy, który na łuku drogi wypadł z trasy i zatrzymał się w polu. Na zdarzenie najechali inni podróżni i wezwali pomoc.

Na ratunek zadysponowane zostały zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Jawora oraz ochotnicy z pobliskiej Męcinki. Strażacy jako pierwsi udzielili motocykliście pomocy do czasu przyjazdu ratowników medycznych ze Złotoryi. Poszkodowanego przewieziono do Szpitala Specjalistycznego w Legnicy. Wcześniej policjanci ustalili, że kierujący był trzeźwy.

Co było przyczyną zdarzenia? – Prawdopodobnie prędkość, na nawierzchni występuje w wielu miejscach żwir po intensywnych opadach i bywa niebezpiecznie – usłyszeliśmy od funkcjonariuszy, którzy apelują o rozwagę i bezpieczną jazdę.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 20:30. W tym czasie występowały chwilowe utrudnienia w ruchu na trasie Jawor – Złotoryja.

Foto:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TVRegionalna.pl:

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..