Opublikowany: nie, Paź 21st, 2018

Mistrzowie swingu

SINATRA, COLE, BENNETT to ich utwory będzie można usłyszeć w wykonaniu Wojciecha Myrczek & Big Band UZ pod dyrekcją Jerzego Szymaniuka. Muzyka mistrzów swingu zabrzmi w Miejskim Ośrodku Kultury już 26 października w ramach Głogowskich Spotkań Jazzowych.

Wojciech Myrczek to jazzowy głos młodego pokolenia. Inspiracje czerpie ze swingowej tradycji, z wyczuciem wzbogacając ją o elementy nowoczesnych stylów i technik. W swoim śpiewie swobodnie posługuje się zarówno słowem jak i scatem. Myrczek jest laureatem wielu polskich i zagranicznych nagród.

Big Band Uniwersytetu Zielonogórskiego tworzą wykładowcy, absolwenci i studenci Uniwersytetu Zielonogórskiego. Istnieje od 1998 roku. Kierownikiem artystycznym i dyrygentem jest prof. dr hab. Jerzy Szymaniuk.

Koncert odbędzie się 26 października w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury o godzinie 19.00. Informacje o biletach w biurze obsługo klienta MOK.

Źródło: MOK Głogów.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..