Opublikowany: czw, Lip 18th, 2019

Mimo czterech zakazów ruszył w drogę

Policjanci legnickiej drogówki zatrzymali 40-letniego kierowcę osobowego volvo. Mężczyzna nic nie robił sobie z nałożonych na niego zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych. A miał ich aż cztery. Teraz będzie się musiał tłumaczyć przed sądem. 

We wtorek tuż po godz. 15 w Spalonej koło Legnicy funkcjonariusze postanowili poddać rutynowej kontroli kierowcę osobowego volvo. Po sprawdzeniu kierowcy w policyjnych bazach danych, okazało się, że 40-latek posiada cztery aktywne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych wydane przez sąd.

– W najbliższym czasie 40-latek stanie przed sądem i odpowie, za złamanie orzeczonego zakazu. Przypomnijmy, że niestosowanie się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności – informuje starszy sierżant Anna Tersa z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..