Opublikowany: wt, Lut 6th, 2018

Miłość nie tylko w Zakopanem – Sławomir w Lubinie!

Jeden z najbardziej popularnych artystów polskiego Internetu? Oczywiście nie chodzi o nikogo innego jak o Sławomira! Nazywany twórcą, wokalistą i wizjonerem, podbił serca Polaków hitem „Megiera”, który w tej chwili ma już ponad 7 milionów wyświetleń na YouTube.

Dodatkowo popularność spotęgował występ podczas koncertu sylwestrowego TVP w Zakopanem, gdzie Sławomir pokazał się z jak najlepszej strony.

Po raz pierwszy w Lubinie, całkiem niedługo, bo już 23 lutego, odbędzie się jego pierwszy, premierowy koncert na lubińskiej hali RCS.

Występ na żywo wraz z towarzyszącym mu zespołem Trzymały się Zapały. Chwytliwa nazwa zaczerpnięta z nazwiska artysty (Zapała), która wyśmienicie oddaje komediowy, nieco parodiowy charakter wykonywanych utworów.

Przed koncertem wystąpią panowie z Kabaretu Czwarta Fala. W ostatnim czasie to jedna z popularniejszych formacji kabaretowych, która podbiła polski Internet takimi hitami jak „Wieśka tico” i „Mój passat robi we wsi szum”. Ich przedstawienia cechują się ogromem pozytywnej energii, optymizmem, a także dużą dawką humoru. Panowie zaprezentują się w formie musicalu, tak aby do czerwoności rozgrzać publiczność przed występem Sławomira.

Na zakończenie impreza taneczna prowadzona przez DJ Dareckiego, rezydenta Pubu Euforia, więc w zupełnie spokojnie zapowiadający się piątek organizator Events Factory zaprasza na kolejną szaloną zabawę. Bilety można nabyć poprzez strony Kupbilet24.pl, Ticketmater, Eventim oraz w stacjonarnych punktach partnerskich: lubiński salon EMPiK, Saturn i kasa squash w RCS.

A TUTAJ można zobaczyć jak Sławomir zaprasza na swój występ w Lubinie.

 

Podziel się
Tagi

O Autorze

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..