Opublikowany: pon, Mar 4th, 2019

Miłek nie będzie już szefem CCC

Dariusz Miłek zrezygnował ze stanowiska prezesa zarządu CCC. Twórca największej w Polsce sieci obuwniczej chce jednak nadal kontrolować jej działalność.

Na stanowisku prezesa Miłek pozostanie do 11 kwietnia. Na ten dzień zaplanowane jest nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy, w którego planie znajdzie się uchwała dotycząca zmian w radzie nadzorczej.

Powodem rezygnacji jest intencja prowadzenia spraw spółki z poziomu rady nadzorczej, w związku z tym pan Dariusz Miłek zgłosił swoją kandydaturę na przewodniczącego rady nadzorczej spółki. […] Obejmując funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej, Pan Dariusz Miłek będzie miał możliwość spojrzenia z wyższej perspektywy na sprawy Spółki i zwiększyć koncentrację na obszarach, które mają największy potencjał wpływu na wzrost wartości firmy, takie jak rozwój produktu i dalsza ekspansja.

– podała spółka w komunikacie.

Nowym prezesem CCC zostanie najprawdopodobniej Marcin Czyczerski, obecny wiceprezes ds. finansowych. To jego Dariusz Miłek oficjalnie zarekomendował jako swojego następcę.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..